Στα πλαίσια της προσπάθειας μας να ανταποκριθούμε στις ολοένα αυξανόμενες ανάγκες του σχολείου μας, αλλά και να συμβάλλουμε στην ποιοτική αναβάθμιση του, ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας διοργανώνει λαχειοφόρο αγορά προσβλέποντας στην οικονομική ενίσχυσή του. Όσοι επιθυμούν να προμηθευτούν λαχνούς μπορούν να απευθύνονται στις εκπαιδευτικούς ή στα μέλη του Δ.Σ. Η αξία του κάθε λαχνού είναι 1 Ευρώ. Οι πωλήσεις των λαχνών θα γίνονται μέχρι την 02/05/2022. Στην προσπάθεια μας αυτή, θα θέλαμε να σας ζητήσουμε τη συμπαράσταση και τη βοήθεια σας, ώστε να συγκεντρώσουμε  χρήματα για τα παιδιά μας και το σχολείο μας. Η οποιαδήποτε συνδρομή και προσφορά σας στη μικρή αυτή προσπάθεια είναι για τον Σύλλογο πολύτιμη και απαραίτητη. Θα χαρούμε πολύ να συμμετέχετε! Σας ευχαριστούμε!

ΔΩΡΑ ΛΑΧΕΙΟΦΟΡΟΥ ΑΓΟΡΑΣ